December 1, 2008

at arabası


"birkaç kilo fıdık lazım."dedi at arabasındaki yaşlı sürücü.botlarımın tozunu,elimdeki ince işlenmiş,dantelli mendille temizliyordum.kemerimi sıkıp "hallederiz."dedim.dizginleri eline alıp atı gölgesiyle yarıştırmaya başladı.arkamı döndüğümde dere kenarında o ve zayıf kız hala sevişiyorlardı.onları orda bırakıp kasabaya kadar koştum.
"üzerin tozlanmış."dedi kasaba bekçisinin yakışıklı oğlu.kemerimi sıkıp,ellerimle tozları temizledim.o da yardım etti.hoşuma gitti,onun da gitti.
minik bir baraka bulmamız gerekiyordu,kasabaya biraz yakın olan ormanda.kasaba bekçisinin yakışıklı oğlu bir yer biliyormuş allahtan.hemen yola koyulduk.
hızlı soyundu.
"çok güzel göğüslerin var."dedi yakışıklı oğul."iyi sevişiyormuşsun"dedim gözlerimi tavana dikerek.işe koyulduk.daha sabah olmamıştı neyseki.
sabaha karşı barakadan aceleyle fırlayıp dere kenarına koştum.o ve zayıf kız hala sevişiyorlardı.kemerimi kasaba bekçisinin yakışıklı oğlunun yanında unutmuştum.sıkamadım.ince işlenmiş dantelli mendilimle alnımdan akan terleri sildim.
"birkaç kız lazım."dedi at arabasındaki yaşlı sürücü."hallederiz"dedim ve arabaya atladım.

i drink milk every day